czwartek, 5 marca 2015

Pomoc dla Szymonka

Witajcie!!!!
 Dzisiaj jeszcze jeden post ale tym razem bez przepisu. Potrzebna jest pomoc dla małego Szymonka. Bardzo Was proszę udostępniajcie ten post dalej niech idzie w świat, to dla malucha bardzo ważne. Wiem, że można na Was liczyć, ważny jest każdy grosz. Nie zapomnijcie o Szymonku i jego rodzinie podczas wypełniania tegorocznych pitów. 

Poniżej apel mamy Szymona. 
Mam synka w kwietniu będzie miał 7 lat od urodzenia nic nie mówi ,zbieramy na turnus logopedyczny 2 tyg 5,5 tys Nauka mowy i myślenia ,mam pytanie czy możemy liczyć na 1 % dla Szymonka .Prosimy o przekazywanie równie wśród rodziny ,znajomych Może kiedyś Szymonek sam powie DZIĘKUJE.


 Przekaż 1% podatku W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904 W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 23991 Lechun Szymon Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”. 
Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: 23991 Lechun Szymon - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia To konto na darowiznę Bardzo dziękuję za przeczytanie wiadomości i życzymy dużo zdrówka i samych radosnych dni Agnieszka Lechun z Szymonkiem i rodziną

Tutaj podaję jeszcze link do fundacji pod której opieką jest mały Szymon:   http://dzieciom.pl/podopieczni/23991

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło ;)

Printfriendly

Lista zakupów